Posted inAktualności Pozostała działalność

Nareszcie!

Nareszcie! <3 Już jest! 🚨 🚒 Nowy Lekki Samochód Rozpoznawczo-Ratowniczy z logo OSP GPR Myślenice dotarł do naszej jednostki! 🚒 07.10.2022 r. na rynku w Myślenicach przywitaliśmy nowy samochód, który będzie służył do działań poszukiwawczo-ratowniczych. Zostanie wyposażony w sprzęt z tego zakresu, a także działań wysokościowych oraz medycznych. 🧭⛑️🚨🧗🧗‍♀️🩺⚕️ Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Jarosław Szlachetka oraz radnym Miasto i Gmina Myślenice, za wsparcie finansowe w wysokości 200 tys. zł a także Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu za przekazane dofinansowanie w wysokości 120 tys. zł na zakup samochodu. Składamy także podziękowania dla Pana Poseł Władysław Kurowski który także wspierał nasz projekt. Nowe wyposażenie naszej jednostki z pewnością jeszcze bardziej wpłynie na skuteczność i efektywność naszych działań 💪🚨🚒 #gprmyslenice