Posted inAktualności Pozostała działalność

Nareszcie!

Nareszcie! <3 Już jest! ? ? Nowy Lekki Samochód Rozpoznawczo-Ratowniczy z logo OSP GPR Myślenice dotarł do naszej jednostki! ? 07.10.2022 r. na rynku w Myślenicach przywitaliśmy nowy samochód, który będzie służył do działań poszukiwawczo-ratowniczych. Zostanie wyposażony w sprzęt z tego zakresu, a także działań wysokościowych oraz medycznych. ?⛑️???‍♀️?⚕️ Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Jarosław Szlachetka oraz radnym Miasto i Gmina Myślenice, za wsparcie finansowe w wysokości 200 tys. zł a także Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu za przekazane dofinansowanie w wysokości 120 tys. zł na zakup samochodu. Składamy także podziękowania dla Pana Poseł Władysław Kurowski który także wspierał nasz projekt. Nowe wyposażenie naszej jednostki z pewnością jeszcze bardziej wpłynie na skuteczność i efektywność naszych działań ??? #gprmyslenice