Posted inAktualności

Zaginienie 50-latka – poszukiwania trwają… W Polsce, każdego roku, znika około 20 000 osó…

Zaginienie 50-latka – poszukiwania trwają…

W Polsce, każdego roku, znika około 20 000 osób, pozostawiając za sobą rozpacz i niepewność. Dla rodziny i bliskich to nie tylko statystyka, to tragedia, która zaczyna się od zaginięcia i pozostaje w ich sercach na zawsze.

23 czerwca 2023 roku otrzymaliśmy wezwanie do miejscowości Pcim, aby prowadzić poszukiwania zaginionego 50-latka. Po wywiadzie z rodziną, sąsiadami i znajomymi zaginionego nasi ratownicy wyruszyli w teren, przeszukując obszary w okolicach miejsca ostatniego widzenia zaginionego. Wykorzystaliśmy wszelkie dostępne środki, jak system łączności, quady, dron, przeglądaliśmy kamery, które mogły zarejestrować ewentualną obecność zaginionego.

Chodź minęło już kilka dni od zaginięcia, chcemy powiedzieć, że nasze poszukiwania trwają cały czas i sprawdzane są kolejne obszary leśne. Wierzymy, że dzięki naszym wysiłkom uda nam się rozwiązać tę zagadkę i odnaleźć zaginionego.

Apelujemy również do całego społeczeństwa. Jeśli macie jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu losu tego człowieka, prosimy Was o kontakt z nami. Czasami najmniejszy szczegół może okazać się kluczowy w odnalezieniu zaginionego.

Dla Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej każde zaginięcie to osobista sprawa. Dlatego z determinacją kontynuujemy nasze poszukiwania, mając nadzieję, że wkrótce uda nam się przywrócić spokój w sercach tych, którzy kochają zaginionego 50-latka.Źródło