Posted inAktualności Pozostała działalność

Budżet Obywatelski – Dziękujemy Wam za Wsparcie!

Budżet Obywatelski – Dziękujemy Wam za Wsparcie! ???

23.08.2023 r. do naszej jednostki trafiło wyposażenie zakupione ze środków Budżetu Obywatelskiego. To nieocenione wsparcie od Miasto i Gmina Myślenice i ogromne wyróżnienie. Dzięki Waszym głosom oddanym na nasz projekt „Bezpieczny Strażak = poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Myślenic”, druhowie z OSP GPR Myślenice oraz OSP Myślenice – Górne Przedmieście zostali wyposażeni w sprzęt zwiększający bezpieczeństwo działań podczas akcji ratowniczych ??. To z pewnością poprawi naszą efektywność i umożliwi skuteczną interwencję w różnorodnych sytuacjach kryzysowych.

W naszej grupie nie brakuje oddanych sercem ?‍??‍? ratowników, gotowych służyć pomocą o każdej porze dnia? i nocy ? . Ich zaangażowanie i poświęcenie są nieocenione, jednak bywają sytuacje, które wymagają specjalistycznego sprzętu.

Z pozyskanych środków mogliśmy zakupić m.in.: systemy nawigacji GPS ?, zestawy medyczne PSP R1 do udzielania pierwszej pomocy ??❤️‍?, specjalistyczne narzędzia, agregaty prądotwórcze oraz kombinezony do ratownictwa wysokościowego, buty i latarki czołowe ?.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa naszego projektu w głosowaniu!

Dziękujemy również Burmistrzowi Miasta i Gminy Myślenice, Panu Jarosław Szlachetka, za nieustające zaangażowanie i poparcie dla naszych działań. To dzięki takiemu wsparciu możemy pracować na rzecz dobra wspólnoty i realnie poprawić bezpieczeństwo mieszkańców Myślenic.

Dziękujemy także firmie uStrazaka.pl za pomoc w realizacji zakupów.

Razem dla bezpieczeństwa nas wszystkich! ??‍??‍?