Posted inAktualności Pozostała działalność

Baltica

Firma Baltica – Nasz Niezawodny Partner!

Firma Baltica od dawna wspiera naszą Grupę Poszukiwawczo Ratowniczą, dostarczając na wyjazdy szkoleniowe naszym psom przysmaki o najwyższej jakości.

W ostatnich dniach, podczas naszych intensywnych manewrów w Opolu, Firma Baltica obdarowała wszystkie nasze psy oraz psiaki biorące udział w manewrach specjalnymi przysmakami, które naszym podopiecznym dodały energii i motywacji do treningów.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to wsparcie! Wartościowe przysmaki od Baltica wpływają na efektywność naszych treningów, uczą nasze psiaki nowych umiejętności i zwiększają ich gotowość do działania w trudnych warunkach. Wszystko to jest kluczowe dla naszej misji poszukiwawczo-ratowniczej.

Dzięki temu wsparciu, nasze psy są lepiej przygotowane do stawienia czoła wyzwaniom, które mogą pojawić się podczas akcji ratowniczych. To oznacza, że są gotowe pomóc w poszukiwaniach i ratować życie jeszcze skuteczniej.

Dzisiaj chcielibyśmy szczególnie podziękować Firmie Baltica za ich hojność i oddanie sprawie ratownictwa. Wasza pomoc sprawia, że nasza grupa staje się silniejsza i bardziej gotowa do działania w każdym momencie.