Posted inAktualności Pozostała działalność

Petmex i Baltica

Współpraca z Petmex i Baltica – razem dla ratowania ludzi i zdrowia naszych towarzyszy na czterech łapach.

? Mamy niezwykłą satysfakcję ze współpracy z dwoma wartościowymi firmami, które wkładają serce i profesjonalizm w to, co robią – firma Petmex oraz Baltica. Ich logotypy ozdabiają nasze kombinezony. Ta współpraca, która niesie za sobą więcej niż można sobie wyobrazić! ?

Petmex to ekspert w produkcji gryzaków dla psów. To dzięki ich wyjątkowym produktom nasi psi towarzysze mogą cieszyć się zdrowiem i radością podczas naszych akcji poszukiwawczych i ratowniczych. Logotyp Petmex to nie tylko ozdoba na naszych kombinezonach – to symbol dbałości o zdrowie naszych przyjaciół na czterech łapach! ?❤️

Baltica: to producent hipoalergicznej karmy dla psów. Zaangażowanie firmy w tworzenie zdrowej i kompleksowej diety dla naszych psiaków to prawdziwy skarb. Teraz, z ich logotypem na naszych kombinezonach, potwierdzamy zarówno nasze przekonanie o doskonałej jakości ich karmy, ale także wartości, którymi kierują się we współpracy ze społecznością lokalną.??

Duma dla Ratowników i Radość dla Psów ?? Logotypy firm Petmex i Baltica na naszych strojach to obraz ich marki i duma dla każdego z naszych ratowników. Nosząc je na naszych strojach wyrażamy naszą wdzięczność za ich wsparcie, ale także podkreślamy, że nasza praca nie byłaby taka sama bez ich dobroczynnego wkładu. I co ważne, jesteśmy pewni, że nasi psi towarzysze również cieszą się z tego wyróżnienia! ??‍♂️

Logotypy firm Petmex i Baltica są obecne z nami na każdej akcji, którą podejmujemy – od akcji ratunkowych po szkolenia i edukacyjne wydarzenia. ?? Ale to nie wszystko! Te znaki towarzyszą nam również na imprezach organizowanych dla władz miasta i społeczności lokalnej. To nasza duma, nasze wartości i nasza pasja, które dzielimy z innymi! ??‍?

Firmy Petmex i Baltica to prawdziwe wzory dla innych przedsiębiorstw, które rozumieją wartość społecznej odpowiedzialności biznesu. ?? Ich zaangażowanie w naszą Grupę to zarówno wsparcie finansowe, ale przede wszystkim budowanie kapitału społecznego i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. ??

Korzystając z okazji zapraszamy zarówno firmy jak i osoby prywatne do współpracy i wsparcia ??, naszej Grupy. Wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej! Jeśli podzielacie naszą pasję i misję, dołączcie do naszej społeczności! ??? Czekamy!