Posted inAktualności Pozostała działalność

Czy ratownik może mieć cztery łapy?

Czy ratownik może mieć cztery łapy? Może❗️?‍??

Pies to nie tylko wspaniały towarzysz, czy najlepszy przyjaciel człowieka. Dobrze wyszkolony jest bardzo skutecznym elementem działań poszukiwawczo-ratowniczych. Potrafi dotrzeć w trudno dostępne miejsca, których człowiek nie jest w stanie przeczesać.
Nasza jednostka ma w swoich szeregach w trakcie szkolenia takich właśnie czworonożnych ratowników 😉 Niejednokrotnie to właśnie dzięki pracy przewodników z psami, poszukiwania kończą się pozytywnym wynikiem.

Szkolenie psa do takich akcji wymaga wytrwałości, cierpliwości, czasu i zaangażowania. Firma Petmex nawiązała z nami współpracę i będzie wspierać nasze działania w tym zakresie ????.

Pod koniec ubiegłego roku podpisaliśmy umowę, dzięki której m.in. jeden z naszych przewodników wraz z psem wzięli udział w projekcie edukacyjnym, który został stworzony wraz z firmą Petmex. Jak widzicie – nie tylko my ogromnie cieszymy się z tej współpracy ? ?
Współpraca ma charakter długofalowy – będzie również opierała się na wsparciu naszych działań poszukiwawczo-ratowniczych.

Nasi czworonożni ratownicy ??‍? mieli także okazję przetestować kilka produktów ? Naturalne gryzaki bardzo przypadły im do gustu ❤️ Dziękujemy!

Petmex

#gprmyslenice #petmex #psy

Source