Posted inAktualności

Piknik Rodzinny z udziałem psów – #PiesNaPikniku Piknik Rodzinny, który odbył się 14 cz…

?? Piknik Rodzinny z udziałem psów – #PiesNaPikniku ???

Piknik Rodzinny, który odbył się 14 czerwca 2023 roku w Pcimiu, był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników czworonogów. Jedną z najbardziej emocjonujących atrakcji tego dnia był niezwykły pokaz pracy psa podczas poszukiwań i współpracy z Przewodnikiem. ???
Widzowie zgromadzeni na pikniku mieli niepowtarzalną okazję obserwować, jak pies wykonywał różne polecenia. To było nie tylko piękne widowisko, ale również inspirujące przykład, jak ważną rolę odgrywa właściwe obchodzenie się z psem. ???
W trakcie pokazu, Przewodnik Krzysztof Frączek zademonstrował niesamowitą harmonię i zrozumienie, jakie panowało między nim a psem. Komendy były wykonywane w doskonałej synchronizacji, co przyciągnęło uwagę i podziw zgromadzonych. Nie sposób było oderwać wzroku od tej zgranej pary. ?⌛❤️
Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym wspaniałym sponsorom, firmom Petmex i Baltica które dostarczają nie tylko pyszne smaczki jak i karmy dla psów. Ich hojność i pomoc są bezcenne, ponieważ mają ogromny wpływ na zadowolenie naszych czworonogów, a tym samym na skuteczność ich pracy podczas poszukiwań! ???
Dzięki takim wydarzeniom jak Piknik Rodzinny z psami, promujemy również odpowiedzialne posiadanie zwierząt i zwracamy uwagę na wagę szkolenia. Tylko poprzez regularne szkolenie i zrozumienie potrzeb naszych pupili możemy wzmocnić więź między nami a naszymi wiernymi towarzyszami. ??✨???
#Pies #TresŹródło